TITLURILE ZILEI:
VIDEO TELEJURNAL

Tot mai mulţi români merg în Grecia pentru fertilizare in vitro

Medicii greci au ajuns faimoşi în toată lumea pentru fertilizările in vitro de mare succes. Jumătate dintre paciente rămân însărcinate din prima, iar anomaliile sunt excluse, datorită testarii genetice înainte de implantul embrionilor.

21 Mai 2013, 21:00 |
Trimite un comentariu
21 Martie 2014, 11:02
maillot foot pas cher 2014
|
(0)
Many thanks a whole lot for sharing!
maillot foot pas cher 2014 http://maillotdefootpascher.oursland.org/

09 Martie 2014, 15:19
nouveau maillot PSG
|
(0)
naturally like your web site but you have to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth then again I will certainly come back again.
nouveau maillot PSG http://maillotpsgpascher.oursland.org/

07 Februarie 2014, 19:49
Vi;inoiu Rodica
|
(0)
Cat costa o fertilizare?

02 Iulie 2013, 20:07
Adrian Daniela
|
(+1)
Doresc si eu mai multe informatii despre medicul si clinica din Grecia. Inclusiv costuri(tratament, procedura, cazare...). Am 39 de ani si am facuta 5(cinci) fertilizari in Romania si sunt epuizata dintoate punctele de vedere, mai ales financiar. Cu psihicul nu mai spun! Vreau sa stiu cum pot discuta cu medicul din Grecia in limba romana; Va rog daca se poate sa primesc ajutor din partea celor care stiu ce vorbesc si care au facut fertilizare in Grecia. Multumesc

11 Septembrie 2013, 14:13
Ella
(+1)
Am fost in luna august la Dr. Andreas Vythoulkas la Medsana pentru probleme de infertilitate. Dr. Vythoulkas este reprezentantul doctorului Pantos in Romania, vorbeste limba romana si este foarte bine pregatit. La clinica Medsana se fac toate investigatiile si toate procedurile medicale de pregatire pentru FIV si apoi FIV-ul se face in Grecia la clinica doctorului Pantos, Genesis din Atena. Mai multe informatii pe www.medsana.ro

02 Iulie 2013, 17:48
tudorache aurelia
|
(0)
va rog mult m-ar interesa la ce banii m-ar duce o fertilizare in vitro in grecia va rog mult astept raspuns

24 Iunie 2013, 20:55
Gheorghe Laurentiu
|
(0)
Sunt casatorit de 2 ani si nici pana in ziua de astazi nu-am reusit sa avem copii,ne dorim amandoi sa avem copii dar niciun rezultat.Ca-m cat mar costa daca mas duce direct in Grecia sau aici in Romania.Va multumesc.

28 Mai 2013, 20:39
Diana
|
(+1)
Mesaj pentru doamna Elena. Puteti sa vorbiti cu dr. Andreas Vythoulkas, discipolul prof. Kostas. El e in Romania si raspunde la tel. 0766502004

25 Mai 2013, 12:07
Diana
|
(-1)
E clinica Genesis din Atena, condusa de catre doctorul Kostas Pantos, o somitate in domeniu. 26 de mii de copii s-au nascut cu ajutorul sau.

23 Mai 2013, 16:16
elena
|
(+1)
Doresc informtii despre aceasta clinica ,am facut 3 fiv in Romania nereusite.Am 39 de ani si mi doresc de ffff mult timp un copil.

1


sau conectează-te prin Facebook
ŞTIRILE ZILEI
CELE MAI NOI DIN SOCIAL
 
StirileTVR.RO PE FACEBOOK
 
  AZI MAINE
BUCURESTI 11°C 7°C
IASI 4°C 2°C
CLUJ 10°C 11°C
CONSTANTA 16°C 8°C
CRAIOVA 13°C 6°C
BRASOV 9°C 8°C
Vezi toate informatiile meteo
CURS BNR - 24 Octombrie 2014, 09:43
 
INDICI BVB
 
INDICE BET
Data: 24-10-2014
Deschidere: 7066.94
Maxim: 7066.94
Mimim: 7053.24
Variatie: -0.06%
FP
0.94
0.11%
SNP
0.44
0.71%
SNG
33.99
2.92%
TGN
231.30
3.09%
EL
12.44
0.81%
TEL
26.62
2.31%
TLV
1.76
0.74%
SIF2
1.57
1.67%
SNN
7.85
0.13%
SIF3
0.26
0.45%
ARHIVĂ ȘTIRI