Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES
»
VIDEO TELEJURNAL

Florin Barbu, românul ai cărui copii au fost dați spre adopție unui cuplu de homosexuali din Marea Britanie, este în greva foamei

Florin Barbu, tatăl care face de o lună greva foamei în faţa ambasadei Marii Britanii din Bucureşti pentru a-şi putea recupera copiii, nu întrevede nici o soluţie pentru cazul său. Sănătatea bărbatului este tot mai fragilă şi zilnic are nevoie de consultaţiile medicilor de la ambulanţă. De trei ani nu şi-a mai văzut copiii, pe care autorităţile britanice i-au dat spre adopţie unui cuplu de homosexuali.

17 Iulie 2017, 20:44 (actualizat 17 Iulie 2017, 23:13) |
Trimite un comentariu
18 Iulie 2017, 06:44
DIASPORA
|
(0)
EXPERIMENTE SOCIALE PE COPIII STRAINILOR ( AI ROMANILOR)

18 Iulie 2017, 05:26
radu
|
(+1)
Ete de asta suntem presul Europei si al vestului.Ce s-ar intampla daca copii de americani,francezi,englezi germani ar fi luati de statul roman si dati spre adoptie la niste tigani instariti???Ar exploda Europa si noi am fi tratati cu flegme de toata lumea vestului.Romania este de la revolutie incoace datorita politicienilor stergatotul de picioare al vestului>De geaba cantati voi Desteaptate Romane unii cu cantatul si altii cu plicurile cu bani.Politicul nu are coloana vertebrala si stau toti capra la cel mai mic semn de afara.Indiverent de tara din care proveneau acei copii(ma refer la tarile care au fost comuniste)cazul era solutionat.Pt romania nu se poate insa.Priviti Unguri si polonezii ce le-au tras-o in bot noi stam si primim.Ce dracului sa faca bietul om???Statul ce face pt cetatenii lui???

18 Iulie 2017, 05:21
radu
|
(0)
Ete de asta suntem presul Europei si al vestului.Ce s-ar intampla daca copii de americani,francezi,englezi germani ar fi luati de statul roman si dati spre adoptie la niste tigani instariti???Ar exploda Europa si noi am fi tratati cu flegme de toata lumea vestului.Romania este de la revolutie incoace datorita politicienilor stergatotul de picioare al vestului>De geaba cantati voi Desteaptate Romane unii cu cantatul si altii cu plicurile cu bani.Politicul nu are coloana vertebrala si stau toti capra la cel mai mic semn de afara.Indiverent de tara din care proveneau acei copii(ma refer la tarile care au fost comuniste)cazul era solutionat.Pt romania nu se poate insa.Priviti Unguri si polonezii ce le-au tras-o in bot noi stam si primim.Ce dracului sa faca bietul om???Statul ce face pt cetatenii lui???

18 Iulie 2017, 02:28
tuki
|
(0)
D-l Florin,
Sa faca in regim de urgenta cea mai apropiata ruda - aplicatie de guardiansheep la tribunalul din locul unde v-au fost luati copii.
Dupa ce reusiti sa aveti guardiansheep sa faceti aplicatie de parenting la copil.
Ar fi bine sa mergeti si cu expert aprobat de tribunal cei care fac aplicatie cu raport ca nu sant pericol la copii.
Statul este obligat sa dea copii la ruda.
Chiar daca nu au cetatenia tarii respective are dreptul de a avea guardiansheep la copil
ideal este sa gasiti in tara respectiva pe cineva cu titlu care sa va ajute cum ar fii avocat, sau medic, sau cineva cu influenta ...
totodata trebuie aplicat la tribunal superior ...
hai pt. voi aveti rapoarte inventate dar neamurile nu ar trebui sa aiba nimic.

17 Iulie 2017, 22:12
sas
|
(+1)
"Marea" Britanie e pe nicăieri, au ieşit si din UE, să ne mai lase cu homosexualii, că au probleme multe şi grele !

17 Iulie 2017, 21:25
unde e Dreptatea?
|
(0)
Englezii fac experimente, cu cine? Cu copiii romanilor, desigur...

1


sau conectează-te prin Facebook
ŞTIRILE ZILEI
CELE MAI NOI DIN ACTUALITATE
 
StirileTVR.RO PE FACEBOOK
 
  AZI MAINE
BUCURESTI 23°C 20°C
IASI 19°C 16°C
CLUJ 20°C 17°C
CONSTANTA 19°C 19°C
CRAIOVA 25°C 22°C
BRASOV 20°C 16°C
Vezi toate informatiile meteo
CURS BNR - 20 Octombrie 2017, 23:02
 
INDICI BVB
 
INDICE BET
Data: 20-10-2017
Deschidere: 8005.77
Maxim: 8035.27
Mimim: 7933.48
Variatie: -0.9%
TLV
2.29
2.8%
FP
0.84
0.24%
BRD
12.48
2.36%
SNG
31.90
0%
EL
13.00
0%
SNP
0.29
0.52%
COTE
106.00
0%
TGN
403.00
0.5%
DIGI
37.00
0.8%
SIF2
1.20
0.17%
ARHIVĂ ȘTIRI