CORESPONDENŢĂ DIN BRAZILIA

Argentina ajunge în sferturi. Golul victoriei din meciul cu Elveţia, înscris în min. 118

Argentina ajunge cu emoţii în sferturile de finală. A fost nevoie de două reprize de prelungiri pentru ca Messi şi compania să poată răpune Elveţia. Golul salvator a venit de la Di Maria, în minutul 118.

01 Iulie 2014, 22:31 |
Prin Skype, Dragoș Bocanaciu

Partida s-a încheiat, dar au rămas în continuare suporterii argentinieni şi sărbătoresc în peluză, a transmis Dragoş Bocănaciu, trimisul special al TVR, din Sao Paolo, care a comentat partida Argentina-Elveţia, încheiată cu 1-0 pentru argentinieni.

Un gol care face dreptate, înscris de Angel di Maria, cel care este omul acestei partide.

Urmăriţi înregistrarea corespondenţei lui Dragoş Bocănaciu în secţiunea VIDEO.