TITLURILE ZILEI:
VIDEO TELEJURNAL

Afacerea alunilor poate fi începută cu o investiţie de 1.500 de euro

Suntem codaşi la cultivarea alunilor, deşi clima şi solul fertil ne-ar ajuta să obţinem un profit frumos. Cu investiţii minime şi răbdare, terenul rămas nelucrat ne poate aduce în câţiva ani venituri la care nici n-am visat. Iar dacă fertilizăm rădăcina alunului cu trufe, obţinem bani şi mai mulţi.

04 Martie 2013, 11:13 |
Trimite un comentariu
31 Ianuarie 2014, 19:29
Cornel Martin
|
(0)
as dori sa infiintez o plantatie se aluni cu trufe cu cine trebuie sa iau legatura

24 Aprilie 2014, 18:10
Mihai
(0)
Cauta pe net Il Tartufoalba. Am vazut cateva reportaje cu ei la tv si mi se par seriosi.

12 Ianuarie 2014, 16:01
livia
|
(0)
ma intereseaza puieti de alun, am nisteteren optim pt asa ceva , daca aveti puieti sau stiti de unde se pot lua -va sint recunoscatoare.- Multumesc- Un an bun.

30 Decembrie 2013, 20:28
enacche ileana
|
(0)
eu vam mai scris o data un text cum ca mar interesa dar, vad ca nu primesc nici un raspuns. Multumesc

24 Aprilie 2014, 18:03
Mihai
(0)
Cauta pe net Geroge Il Tartufo sau cam asa ceva. Este o firma din Alba-Iulia. Am vorbit cu ei si mi-au facut impresia a fi oameni seriosi.

08 Septembrie 2013, 21:10
ANONIM
|
(0)
PE radacina de catina ma?:))) Ce visati sf-uri noaptea si faceti ziua sunteti nebuni la cap omule. trufa se face pe radacina de fag stejar nu pe radacina de catina. Ati fertiliza si rasadurile de rosiii cu trufe daca ati putea! Nu stiti ce e trufa si vorbiti si faceti reclama vai vai

08 Septembrie 2013, 21:01
ANONIM
|
(0)
Ma voi sunteti batuti in cap, femeia aia nu a umblat niciodata in padure dupa trufe si va contrazic un kilogram de trufe intrun inceput de sezon incepe cu 25 de euro kilogramul si la sfarsitul sezonului urca pana la 150 maxim 200. Nu faceti reclame daca habar nu aveti, FEMEIE tu nai vazut trufa in viata ta vorbesti teorietic si habar nu ai!

01 Septembrie 2013, 17:35
SUSEREA IONEL
|
(+1)
AS DORI SA STIU UNDE POT CUMPARA RASADUL DE ALUN PENTRU A INCEPE SA FAC O PLANTATIE DE ALUNI